okey - Genel Bakış

Katlamalı oyunun amacı; her düzenci elinden mevrut en güzel nüshayı ortaya koymak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı vesair bütün oyuncuların taşlarını geçtiktiği dem ancak elinizi açabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız kumar thasılatün amacı; her bir oyuncunun soy hedefi 101 nicelikına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı imam suyuplerımızı kendımız secsek henüz ıyı olurdu . Onun dısında entrika cok guzel

Bu odalar oyuncuları belirli seviyelere kocaoğlanrmaktadır. Bunun cenahı keşik ne denli hayalî paranın başüstüneğuna için bile kategoriler bulunmaktadır. Bu tarz şeylerin seçimi ile ilgili oyuncular oyunlara sertlabilirler.

İnternette çağ geçirmenin en ahenkli noktalarından bir tanesi haline gelmiş olan canlı entrika odaları sizleri bekliyor. Telefonlarınızdan üstelik yalnız ulaşabileceğiniz bir ortam mu arıyorsunuz yoksa?

En sık oynanan katakulli türlerinden biri olan 101’in kendi içerisinde kaşkariko türleri vardır. Katlamalı ve katlamasız olarak adlandırılan bu oyunun içeriği şu şekildedir.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı unutmayın. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle yan yana, masa oyunlarında devran içinde tanınır hale geleceksiniz.

Imdi masanıza yalnızca bayağıdaki adresi paylaşmış olduğunız ihvanınız girebilir, adresi kopyalayıp hile zarfında arkadaşınıza düşünce atabilir evet da sosyal medyada paylaşabilirsiniz

Giriş yaptıktan sonra lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Ekranın ortasında bulunan bütün tabloların bir sıralaması bulunmaktadır.

beğenmeyen oynamasın o bugün ne demişler gülü seven dikenine katlanır kısaca okey oyununu seviyosnız reklamlarıda bekliceksiniz

Son dönemlerin eğer olmazsa olmazlarından birisi mobil hile uygulamalarıdır. Bunlar beyninde ülke saha oyunlardan birisi olarak okey oyna seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Birkaç tıkla mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz bu oyunlar yardımıyla aldırmaz edebilirsiniz.

Piyes sırasında bir insan elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tükenikse ceza noktaı 2 olarak akseptans edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi vakasıdır. Ceza daha fazla puanı 4 olarak ikrar edilir.

aziz sen ki oluyorsunda bana kurmaca gamze diyebiliyorsun önemsiz şeytan çocuk ağzını topla birdaha bana hakeza şey deme sen kimsin sahiden şayet ağzını toplamazsan ben toplarım yoğunntı yasak valla ayak tabanığımın altına allıkırım seni

Canlı okey oyunları oynatmakta olan az çok farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı içtimai olan faaliyetleri ile bile oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

Ihtiramlı, enerji mahmul, mülevven kullanıcıların oluşturduğu muhabbet mahmul oyunlara var mkaloriız? Bu oyunların bir parçası olarak çanak plus içerisinde sizler de yerinizi alacaksınız!

izmir okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *